Головна > Послуги > Технічна інвентаризація об'єктів нерухомого майна

Технічна інвентаризація об'єктів нерухомого майна

Фірма «МАТЕК» з 2013 року проводить технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна всіх форм власності. Роботи виконуються за допомогою точної електронної рулетки і високоточного електронного тахеометра згідно з вимогами «Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна» 73 (z1009-02) від 26.11.2002р. Ми гарантуємо якісне і своєчасне виконання Вашого замовлення.

Технічна інвентаризація об’єктів нерухомого майна (технічний паспорт, будівельний паспорт)

Фірма «МАТЕК» виконує технічну інвентаризацію збудованих (реконструйованих) будинків, господарських (допоміжних) будівель та споруд, паспортизацію будівель у Тернопільській, Львівській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Закарпатській областях.

Будівельний паспорт - це документ, що визначає комплекс архітектурних та містобудівних вимог до розміщення і будівництва об'єкта.

Якщо Ви плануєте розпочати будівництво:

 • індивідуального будинку (житлового, садового, дачного) з площею не більше 300 м2 і не вище двох поверхів (без урахування мансардного);
 • господарських будівель, гаражів, споруд;
 • плануєте провести благоустрій земельної ділянки;

В цих випадках наш архітектор швидко і якісно спроектує індивідуальний житловий будинок, господарські будівлі з можливістю візуалізації (3D моделювання). Також ми можемо розробити прект реконструкції існуючих будівель для будівельного паспорта. Додаткова послуга архітектора яку Ви можете замовити це 3D моделюювання озеленення ділянки.

Технічна інвентаризація проводиться:

 • перед прийняттям в експлуатацію завершених будівництвом об’єктів, у тому числі після проведення реконструкції та капітального ремонту;
 • перед проведенням державної реєстрації права власності на об’єкт незавершеного будівництва.

Документи необхідні при оформленні замовлення від громадян:

 • Копія паспорта (1, 2 та 11 сторінки), довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру (ідентифікаційний код);
 • Довідка органу місцевого самоврядування про поштову адресу об’єкта нерухомості;
 • Документ, що посвідчує право власності або користування земельною ділянкою (при наявності).

Документи необхідні при оформленні замовлення від юридичних і фізичних осіб:

 • Копія свідоцтва (витягу) про державну реєстрацію юридичної (фізичної) особи, або Виписка з реєстру фізичних або юридичних осіб;
 • Довідка органу місцевого самоврядування про поштову адресу об’єкта нерухомості;
 • Документ, що посвідчує право власності, або користування земельною ділянкою (при наявності).

Разом з технічним паспортом, Ви можете замовити розробку проектів землеустрою для приватизації земельної ділянки (присвоєння кадастрового номеру), заповнення декларацій про готовність об'єктів до експлуатації.

Щоб замовити послуги з технічної інвентаризації, заповніть форму і надішліть нам повідомлення або замовте зворотній дзвінок чи зателефонуйте нам.


Замовити послугу