Головна > Новини > Розпорядженням №416 «Про оптимізацію роботи комісії по вирішенню земельних спорів»

Розпорядженням №416 «Про оптимізацію роботи комісії по вирішенню земельних спорів»

18 Листопада 2014 Розпорядженням №416Розпорядження №416 від 17.11.2014 р.прийняте з метою належного розгляду звернень як фізичних так і юридичних осіб і скарг мешканців Тернополя, а також інших суб’єктів господарювання.

В розпорядженні також йдеться мова про належне опрацювання інформації, яка публікується у засобах масової інформації та стосується земельних питань Тернополя.

Основна мета розпорядження змінити робочій формат комісії і додатково ввести в склад комісії представників ЖКГ, юридичного управління, земельних ресурсів та містобудування. Всі засідання комісії мають вестись в онлайн режимі на сайті міської ради, а відповідальним за трансляцію призначено начальнику відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Калуш К.В. Комісія має розглядатиме всі спірні питання які стосуються землі на території Тернополя, перевіряти відповідність до земельного законодавства.

З метою прозорості прийняття рішень до засідань будуть залучатись експерти, журналісти і всі сторони конфлікту. Засідання будуть проводитись по мірі необхідності але не рідше ніж два рази на місяць.

Ознайомитись з розпорядженням №416 «Про оптимізацію роботи комісії по вирішенню земельних спорів» від від 17.11.2014 р.

Фірма "МАТЕК" пропонуємо допомогу у розв'язанні земельних спорів.

Повернення до списку