Головна > Новини > Новини законодавства - Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки"

Новини законодавства - Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки"

26 Грудня 2014

переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки18.12.2014 було опубліковано проектпостанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки". Згідно цього проекту визначається механізм переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки. Також до проекту прикладаються такі додатки:

- Порядок

- Додаток_1 до Порядку

- Додаток_2 до Порядку

- Пояснювальна записка

- Аналіз регуляторного впливу 


29.04.2015 р. Уряд прийняв постанову про порядок переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки.

Повернення до списку