Головна > Новини > Порядок переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки.

Порядок переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки.

30 Квітня 2015

дачний будинок29 квітня на засіданні Уряду була підтримана постанова, ініційована Мінрегіоном, про затвердження порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки.

Відповідно до порядку переведення дачних і садових будинків, які відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки здійснюється безоплатно органами місцевого самоврядування села, селища, міста, із якими відповідні дачні поселення та садівничі товариства зв’язані адміністративно або територіально.

Для переведення дачних і садових будинків у жилі будинки їхні власники або уповноважені ними особи подають до виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, а у разі відсутності у сільській раді виконавчого органу – сільському голові такі документи:

- заяву за визначеною формою;

- копію документу про право власності на дачний чи садовий будинок;

- письмову згоду співвласників на переведення такого будинку у жилий;

- звіт про проведення технічного огляду дачного чи садового будинку з висновком про його відповідність державним будівельним нормам.

За результатами розгляду заяви та доданих до неї документів місцева рада протягом місяця з дня їх надходження приймає рішення про переведення дачного чи садового будинку у жилий будинок або про відмову у переведенні.

У триденний строк власникові повідомляютьпро рішення по переведенню дачного чи садового будинку у жилий будинок.

У разі відмови згідно із пунктом 4 цього Порядку у переведені дачного чи садового будинку у жилий будинок власник має право повторно подати документи до відповідного органу влади.


Замовити звіт про проведення технічного огляду дачного-садового будинку.

Зразок заяви про переведення дачного будинку у жилий - скачати.

Звіт про проведення технічного огляду дачного (садового) будинку - скачати


Повернення до списку