Головна > Новини

Новини

Новини від Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (накази №326 і №327)
11 Грудня 2014 Новини від Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (накази №326 і №327)

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України прийняло накази про делегування окремих функцій держави саморегулівним організаціям у сфері архітектурної діяльності.

Зміни до «Інструкції щодо проведення поділу, виділу та розрахунку часток об’єктів нерухомого майна»
28 Листопада 2014 Зміни до «Інструкції щодо проведення поділу, виділу та розрахунку часток об’єктів нерухомого майна»

До «Інструкції щодо проведення поділу, виділу та розрахунку часток об’єктів нерухомого майна» 26.11.2014р.Мінрегіоном було внесено зміни.

Кадастрові послуги в сучасному земельному ринку
25 Листопада 2014 Кадастрові послуги в сучасному земельному ринку

Для проведення будь-яких юридичних операцій з земельними ділянками необхідно мати відомості з Державного земельного кадастру.

Уряд спростив порядок прийняття закінчених будівництвом об’єктів
20 Листопада 2014 Уряд спростив порядок прийняття закінчених будівництвом об’єктів

Новини законодавства. 1 жовтня 2014 р. постановою Уряду №512 було спрощено порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.

Розпорядженням №416 «Про оптимізацію роботи комісії по вирішенню земельних спорів»
18 Листопада 2014 Розпорядженням №416 «Про оптимізацію роботи комісії по вирішенню земельних спорів»

17 листопада Тернопільський міський голова Сергій Надал поставив підпис під розпорядженням №416 «Про оптимізацію роботи комісії по вирішенню земельних спорів» в якому йде мова про оптимізацію роботи комісії по вирішенню земельних спорів.