Головна > Новини

Новини

В Україні набула чинності будівельна амністія
26 Травня 2015 В Україні набула чинності будівельна амністія

26 травня 2015 року набув чинності порядок безкоштовного оформлення прав власності на нерухоме майно громадян, побудоване до 2011 року.

Порядок переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки.
30 Квітня 2015 Порядок переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки.

29.04.2015 р. Уряд прийняв постанову про порядок переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки.

Внесено зміни в Житловий кодекс України щодо проведення перепланування.
7 Квітня 2015 Внесено зміни в Житловий кодекс України щодо проведення перепланування.

Верховна Рада України внесла зміни в статтю 100 і 152 Житлового кодексу України. Ці зміни спрощують умови проведення перепланування або перепланування житлових приміщень.

Продовжено дію спрощеної системи легалізації самобудів до 2016 року.
14 Січня 2015 Продовжено дію спрощеної системи легалізації самобудів до 2016 року.

Верховна Рада продовжила термін дії Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт до 31 грудня 2015 року.

Новини законодавства - Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки"
26 Грудня 2014 Новини законодавства - Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки"

18 грудня 2014 року опубліковано проект  постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки"