Головна > Новини

Новини

Скільки метрів повинно бути до межі, при побудові нових будинків та інших об’єктів?
5 Травня 2018 Скільки метрів повинно бути до межі, при побудові нових будинків та інших об’єктів?

Через будівництво нових споруд багато сусідів з часом втрачають добросусідські відносини і починаються суперечки і судові справи. І, як правило, причиною, погіршення стосунків стала нова будівля чи дерево, яке з’явилося прямо на спільні межі. На прохання трохи відступити від паркану, часто можна було почути тільки незгоду, що і переходило у затяжні спори та сварки

Прийнято законопроект 4733-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності»
12 Лютого 2017 Прийнято законопроект 4733-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності»

Ухвалений Верховною Радою 17 січня 2017 року законопроект № 4733-1 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення містобудівної діяльності" підписав Президент України Петро Порошенко.
Цей закон спрямований на  розвиток будівельної галузі України, посилення протидії держави проти незаконного будівництва та підвищує відповідальність забудовників за порушення.

Відбувся з’їзд Українського товариства геодезії і картографії
12 Жовтня 2016 Відбувся з’їзд Українського товариства геодезії і картографії

29 вересня 2016 в місті Києві відбувся з’їзд Українського товариства геодезії і картографії. Представники фірми «Матек» прийняли в з’їзді участь.

Будівельна амністія перестала діяти
3 Січня 2016 Будівельна амністія перестала діяти

З 01.01.2016 року перестала діяти будівельна амністія яка діяла півроку.

Вступив в дію «Порядок переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки»
9 Червня 2015 Вступив в дію «Порядок переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки»

В "Офіційному віснику України" від 5 червня 2015 року № 42. опублікована постанова «Про затвердження Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки».

Початок   Поперед.  1 2 3 4 Наст.  Кінець