Головна > Cтатті > Що ми знаємо про профнастил?

Що ми знаємо про профнастил?

28 Листопада 2015 Надійний забор з профнастилуТакий досить новий вид будівельного матеріалу як профнастил, сьогодні вельми широко застосовується для обгородження різних територій, а також у вигляді покрівельного матеріалу для гаражів, складів, ангарів і цехових приміщень. Крім того, в наші дні подібний матеріал також досить успішно почав використовуватися і при облаштуванні покрівель у заміських котеджів і дачних будиночків.

На даний момент, такий профільований лист вважається одним з найбільш затребуваних будматеріалів. Пояснюється подібний фактор, насамперед, його цілком прийнятною вартістю, досить легким і простим монтажем і, звичайно ж, особливою універсальністю. За своїми експлуатаційними показниками профнастил істотно перевершує всі аналогічні матеріали.

Так, наприклад, найголовнішим його перевагою є вельми солідний термін експлуатації, в ході якого, він абсолютно не потребуватиме ні ніякого спеціального обслуговування. Крім того, до досить важливих переваг профільованих листів також слід віднести їх відносно невелику масу, досить високу міцність і прекрасну стійкість до всіляких видів механічних впливів.

У порівнянні з багатьма іншими подібними матеріалами, листи профнастилу відрізняються своєю здатністю з легкістю протистояти різним погодних змін, підвищеній вологості і серйозним температурним перепадам. Крім того, на його якісні показники також абсолютно не впливає і ультрафіолетове випромінювання.

Покрівля з профнастилуОсобливий вплив на експлуатаційні показники профнастилу, зазвичай мають такі фактори, як тип самого профілю, товщина металу і наявність спеціального захисного покриття. Так, наприклад, форма і товщина профілю будуть робити істотний вплив на вагу і жорсткість готового виробу.

Сьогодні профнастил є практично незамінним матеріалом в сфері будівництва, і досить широко використовується як при проведенні зовнішніх, так і внутрішніх робіт. Виходячи зі статистики, виробництво даного будматеріалу з кожним роком продовжує постійно зростати, що повною мірою свідчить про те, що його показники дійсно є унікальними.

І, нарешті, найбільш примітним моментом, в даній ситуації, звичайно ж, вважається і той фактор, що блоки покрівельного профнастилу відрізняються досить суттєвою площею, що, у свою чергу, значною мірою полегшує процедуру їх монтажу. До того ж, для запобігання утворення іржі, поверхня зазвичай додатково матеріалу покривають шаром спеціального полімеру, забарвлюють або оцинковують.

Повернення до списку